PRO ČLENY

Pro návštěvníky Areálu MÁJA

areal-logo
Včely kolem sebe vytvářejí pozitivní energii. Nejen jejich produkty, ale i pobyt s nimi je uklidňující a léčivý. Při návštěvě Areálu MÁJA se dozvíte mnoho zajímavých informací a „ochutnáte“ atmosféru, kterou umějí vytvořit jen včely.

Návštěvy

Nabízíme komentovanou návštěvu Areálu MÁJA pro skupiny 10 a více lidí. Návštěvu je nutné dohodnout alespoň 5 dní předem telefonen (731 440 599) nebo e-mailem (spolek@majabee.cz). Vstupné: dospělí 100 Kč, děti do 18 let 50 Kč, pedagogický doprovod a členové spolku MÁJA zdarma.

Co v Areálu MÁJA uvidíte?

Prohlídka areálu trvá cca 120 minut. Obsahuje komentovanou procházku parkem medonosných rostlin, seznámíte se s životem včel a včelaře.

03
01
02
08

Pobyt v MÁJINĚ ÚDOLÍ

V centrální budově MÁJINA ÚDOLÍ se ubytujete ve 4 pokojích v nejvyšším patře budovy s krásnou vyhlídkou do přírody (bez výtahu:-). 2 pokoje jsou dvoulužkové a 2 jednolůžkové. Spát budete jako dudci za šumu říčky Javornice na pohodlných masivních palandách s kvalitními matracemi, každý pokoj má sprchu a vlastní WC, v žádném pokoji není (a nikdy nebude) televize. Maximální ubytovací kapacita je 6 lidí, pronajímáme jako celek. Celková cena ubytování za 4 pokoje (max. 6 osob) je 3000 Kč/noc. Program pro vaši skupinu a další konkrétně dohodneme.

V rámci programu se můžete seznámit s životem včel v ekologických souvislostech, navštívit ukázkový včelín (dostanete ochranné včelařské pomůcky), prozkoumáte park rostlin významných pro včelí pastvu.

04
05
07

V okolí Májina údolí je velmi vhodný terén pro výlety vozmo, na kole i pěšky. Můžete navštívit významné a krásné památky jako Mariánská Týnice, Plaský klášter, velice pěknou malou ZOO v Plasích, rodinou farmu s hospodářskými zvířaty a překvapivě i velbloudy. Po náročném dni můžeme naplánovat jógové protažení, táborák.

Zajímavé cyklotrasy např. Baroko I-III na severním Plzeňsku.

Chcete-li nás navštívit, strávit pěkný víkend či pár dní v MÁJINĚ ÚDOLÍ, napište prosím na radka@majabee.cz nebo zavolejte na 731 440 599. Rádi zodpovíme Vaše otázky.

Kde nás najdete:

Kožlany č. p. 48, okres Plzeň sever

Upozornění

Návštěva Areálu MÁJA pro Vás není vhodná, jestliže jste alergický na včelí bodnutí. Naše včely jsou mírumilovné kraňky, velmi klidné a neagresivní, navíc před prohlídkou dostanete včelařský klobouk, takže se nemusíte ničeho obávat, nemůžeme však 100% zaručit, že nikdo nikdy nedostane žihadlo. V lékárničce areálu jsou samozřejmě k dispozici základní antihistaminika. Upozorňujeme, že i naše včely jsou někdy „alergické“ na silné parfémy a na pach alkoholu – proto prosíme, jestli je to možné, nepoužívejte před návštěvou našeho areálu svou oblíbenou vůni, a chcete-li si dát panáčka, prosíme až po pobytu u nás.

Těšíme se na Vás!