PRO ČLENY

Pro návštěvníky Areálu MÁJA

areal-logo

Včely kolem sebe vytvářejí pozitivní energii. Nejen jejich produkty, ale i pobyt s nimi je uklidňující a léčivý. Při návštěvě Areálu MÁJA se dozvíte mnoho zajímavých informací a „ochutnáte“ atmosféru, kterou umějí vytvořit jen včely.

Kde nás najdete: Kožlany 48, okres Plzeň sever

Návštěvy

Nabízíme komentovanou návštěvu Areálu MÁJA, kterou organizujeme pro skupiny 10 lidí a více. Návštěvu je nutné dohodnout alespoň 5 dní předem telefonen (731 440 599) nebo e-mailem (spolek@majabee.cz). Vstupné dospělí 100 Kč, děti do 18 let 50 Kč, pedagogický doprovod a členové spolku MÁJA zdarma.

Co v Areálu MÁJA uvidíte?

Prohlídka areálu trvá cca 120 minut. Obsahuje komentovanou procházku parkem medonosných rostlin, seznámíte se s životem včel a včelaře.

Upozornění

Návštěva Areálu MÁJA pro Vás není vhodná, jestliže jste alergický na včelí bodnutí. Naše včely jsou mírumilovné kraňky, velmi klidné a neagresivní, navíc před prohlídkou dostanete včelařský klobouk, takže se nemusíte ničeho obávat, nemůžeme však 100% zaručit, že nikdo nikdy nedostane žihadlo. V lékárničce areálu jsou samozřejmě k dispozici základní antihistaminika. Upozorňujeme, že i naše včely jsou někdy „alergické“ na silné parfémy a na pach alkoholu – proto prosíme, jestli je to možné, nepoužívejte před návštěvou našeho areálu svou oblíbenou vůni, a chcete-li si dát panáčka, prosíme až po pobytu u nás.

Těšíme se na Vás!